<<< повернутися | обговорити на форумі >>

27/11/2017

 


9-11 листопада 2017 року Президент НАКСУ, секретар Української Світової Кооперативної Ради Петро Козинець взяв участь у засіданні Ради директорів УСКР, яке проходило у м. Нью-Арку (США). Головними темами обговорення були фінансові звіти, питання функціонування комітетів організації, а також підготовка та проведення чергових загальних зборів УСКР, які, згідно зі Статутом, проходять раз на п’ять років.

За результатами обговорення Рада директорів прийняла рішення провести чергові загальні збори УСКР у третій декаді серпня 2018 року (у дні проведення річних загальних зборів Світового Конгресу Українців) у м. Києві.

Також у ході засідання окремою темою обговорювалась необхідність лобіювання перед керівництвом СКУ інтересів української кредитної кооперації та обговорення даного питання на загальних пленарних засіданнях СКУ.

Крім того, Петро Козинець та представник від ВАКС Ірина Драгомирецька взяли участь у черговому засіданні Ради директорів Централі Українських Кооператив Америки (ЦУКА), яке також проходило у ці дні. На засіданні, у якому взяла участь більшість лідерів українських кредитних спілок США, Петро Козинець та Ірина Драгомирецька детально поінформували американських колег про сьогоднішній стан системи кредитних спілок України, перспективи її розвитку, відповіли на численні запитання українських кооператорів США.

Також учасники зборів обмінялися думками щодо ролі проектів технічної допомоги у розвитку кредитних спілок України як у минулому, так і сьогодні, зокрема, йшлося про співпрацю з Проектом USAID „Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)”

Обговорювалися також методи впливу американської діаспори на ставлення органів державної влади України до вітчизняних кредитних спілок та шляхи співпраці кредитних спілок США та України.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>