<<< повернутися | обговорити на форумі >>

30/11/2017

 


З 13 по 24 листопада 2017 року в рамках співпраці з Проектом USAID „Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)” в НАКСУ працювали експерти Джоні Блейн та Джек Мур, які уповноважені Ірландською Лігою кредитних спілок на проведення внутрішнього аудиту КС.

Протягом візиту ірландськими партнерами було підготовлено та проведено два семінари для керівників кредитних спілок: ”Впровадження передових методів внутрішнього аудиту в кредитних спілках” та „Ризик-менеджмент в Ірландії та для України”. Участь у навчальних заходах взяли лідери кредитних спілок — членів НАКСУ.

Крім того, ірландські фахівці ознайомилися з роботою та провели внутрішні аудиторські перевірки у кредитних спілках — членах НАКСУ: КС „Господар” (м. Макарів Київської обл.), КС „Кредит-Експерт” (м. Бориспіль Київської обл.) та КС „Суперкредит” (м. Київ). При цьому в ході перевірок було застосовано методику оцінки і управління ризиками, яка використовується при проведенні внутрішнього аудиту в КС Ірландії.

Усі напрацювання та методичні рекомендації експертів ірландської Ліги кредитних спілок будуть активно використовуватися у подальшій роботі НАКСУ, а також будуть запропоновані для впровадження членам НАКСУ.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>