<<< повернутися | обговорити на форумі >>

02/08/2018

 


Всесвітня конференція кредитних спілок

 

З 15 по 18 липня 2018 року в Сінгапурі відбулася чергова Всесвітня конференція кредитних спілок. У най взяли участь понад 1400 делегатів із 58 країн світу. Національну асоціацію кредитних спілок України на найбільшому світовому зібранні представляла віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко.

Цьогорічна подія, яка вперше проходила в Сінгапурі, у конференц-центрі Suntec, була організована Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU) у співпраці з Національною федерацією кооперативів Сінгапуру.

Традиційно захід розпочався з яскравого параду прапорів 58 країн-учасниць. Особливо приємно було відчувати щиру емоційну реакцію майже півторатисячної аудиторії на появу у залі українського прапора. Також у рамках церемонії відкриття глядачі насолодилися виступами артистів мультикультурного міста-держави, танцюристів у неймовірних костюмах — представників етнічних груп Сінгапуру: китайськими, малайськими, індійськими та євразійськими танцями у традиційному і сучасному виконанні.

Брайан МакКрорі, Голова Всесвітньої ради кредитних спілок, член правління та колишній президент Ірландської ліги кредитних спілок, привітав присутніх напутнім словом, зазначивши: «Ми повинні бути новаторами, соціально орієнтованими та кваліфікованими бізнес-лідерами, сприяти запуску нових ефективних підприємств, дотримуючись кооперативної філософії й активно співпрацювати. Ми знаємо, як несамовито працював кожен з нас, наш глобальний рух — це є набагато більше, ніж бізнес. Ми існуємо для того, щоб забезпечити нашим членам можливість розширювати їх некомерційний сервіс. Ми генеруємо достатній надлишок, щоб винагородити наших членів, фінансувати наші операції по усьому світі і створювати додаткові соціальні дивіденди для наших громад».

Серед інших усіх учасників Конференції привітав Пан Хен Чжі Як, старший державний міністр оборони Сінгапуру.

Протягом усього терміну Конференції її делегати, що представляли майже 60 країн, отримали від фахівців світового класу багато корисної інформації, відточували професійні навички, дізнавалися про нові методи, спілкувалися з колегами з усього світу і повчилися у більш ніж 50 провідних експертів галузі під час основних доповідей і секційних засідань з адвокації, технології блокового ланцюга, кібербезпеки, інтеграції, управління й нових тенденцій.

У рамках Конференції також відбулися Загальні збори членів Всесвітньої Ради кредитних спілок та засідання Ради Директорів WOCCU, на якому Стівен Степп, президент/генеральний директор кредитної спілки „Unitus Community Portland” (штат Орегон, США) був обраний головою Ради директорів Всесвітньої ради кредитних спілок і офіційно зайняв посаду 17 липня 2018 року на загальних сесіях Всесвітньої конференції кредитних спілок.

Також були переобрані на дворічні терміни всі діючі члени правління: Рафал Матусяк, який обійняв посаду заступника голови/секретаря (Польща), Діана Декстра, скарбник/Голова Комітету з аудиту та управління ризиками (США), Марта Дурдін, Голова Комітету з питань управління та виборчого процесу (Канада).

У ході конференції відбулись переговори Президента WOCCU Брайана Бранча та віце-президента НАКСУ Людмили Кравченко. Зокрема, йшлося про регуляторні новації та потенційні зміни законодавства щодо діяльності кредитних спілок в Україні. Також було підтверджено зацікавленість у поглибленні подальшої співпраці для забезпечення підтримки та розвитку кредитних спілок в Україні.

Всесвітня Конференція WOCCU завершилася 18 липня.

НАКСУ висловлює слова щирої вдячності Всесвітній раді кредитних спілок за високий рівень організації та змістовність Всесвітньої конференції кредитних спілок, а також за надану можливість взяти у ній участь.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>