<<< повернутися | обговорити на форумі >>

08/02/2018

 


З 4 лютого 2019 року в Україні перебуває представницька делегація Всесвітньої Ради кредитних спілок у складі 4 осіб на чолі з Президентом WOCCU Брайаном Бранчем та делегація Польської Каси Крайової за участю Рафала Матусяка, Президента Національної асоціації кредитних спілок Польщі (KSKOK), та Директора представництва Національної асоціації кредитних спілок Польщі у Варшаві Павла Гжесіка.

5 лютого відбулась розширена нарада у Проекті КЕП за участю членів делегації, працівників Проекту, керівництва НАКСУ та ВАКС. На засіданні обговорювалась нинішня ситуація на ринку кредитних спілок України та пріоритетні завдання Проекту КЕП, виходячи з нагальних проблем системи кредитної кооперації України, на наступний період. Обговорювався хід реалізації Проекту та виклики, які постали перед рухом кредитних спілок внаслідок законодавчих новацій та інших нововведень. Керівники асоціацій кредитних спілок висловили свої побажання та окреслили пріоритети у напрямках, які потребують найбільшої підтримки на даному етапі з боку Проекту.

7 лютого Президент WOCCU Брайан Бранч та Віце-президент Ради директорів WOCCU Рафал Матусяк, Президент Національної асоціації кредитних спілок Польщі, відвідали офіс Національної асоціації кредитних спілок України. Було продовжено зацікавлену відверту розмову про необхідність посилення підтримки Проектом руху кредитних спілок України. Перш за все обговорювалась необхідність активної участі експертів Польської Каси Крайової у допомозі Україні в налагодженні платіжної системи, польського досвіду оцінки фінансових ризиків у діяльності кредитних спілок та досвіду, який має Польська Каса Крайова в частині виконання саморегулівних функцій, з огляду на перспективи прийняття в Україні нового Закону про кредитні спілки. Керівництвом асоціації було висловлено вдячність за постійну та конкретну підтримку руху кредитних спілок України з боку WOCCU та Польської Каси Крайової. Після закінчення зустрічі Брайан Бранч та Рафал Матусяк відповіли на ряд запитань журналіста „Бюлетеня кредитних спілок України” (інтерв’ю читайте у свіжому номері журналу).

Того ж дня учасники делегації провели зустріч з керівництвом Нацкомфінпослуг. НАКСУ висловлює щире сподівання на те, що дані заходи позитивно вплинуть на визначення пріоритетів і першочергових завдань як асоціацій, так і Проекту КЕП, що сприятимуть покращенню умов діяльності кредитних спілок України.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>