<<< повернутися | обговорити на форумі >>

11/04/2019

28 березня 2019 року у Києві відбулися чергові загальні збори членів Об’єднаної кредитної спілки Національної асоціації кредитних спілок України

 

До порядку денного засідання було внесено такі питання: заслуховування та затвердження звіту спостережної ради ОКС НАКСУ за 2018 рік; заслуховування та затвердження звіту правління ОКС НАКСУ за 2018 рік; заслуховування та затвердження звіту кредитного комітету ОКС НАКСУ за 2018 рік; заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії ОКС НАКСУ за 2018 рік; заслуховування аудиторського висновку, яким підтверджена річна звітність ОКС НАКСУ (річна фінансова звітність та звітні дані ОКС НАКСУ за 2018 рік) та затвердження річної звітності та результатів діяльності (звітності про фінансово-господарську діяльність) ОКС НАКСУ за 2018 рік; розподіл нерозподіленого доходу, що залишився у розпорядженні ОКС НАКСУ за підсумками 2018 фінансового року; ознайомлення з бюджетом на 2019 фінансовий рік; обрання членів спостережної ради; обрання членів ревізійної комісії; про затвердження Статуту Об’єднаної кредитної спілки Національної асоціації кредитних спілок України у новій редакції; про визначення незалежного аудитора (аудиторської фірми) для підтвердження достовірності і повноти річної звітності ОКС НАКСУ за 2019 фінансовий рік; про виключення членів ОКС НАКСУ.

Після заслуховування звітів про діяльність органів управління ОКС НАКСУ учасники засідання одноголосно затвердили їх, підтримали рішення затвердити річну звітність та результати діяльності  ОКС НАКСУ за 2018 рік і взяли до відома інформацію про відсутність у звітних даних ОКС НАКСУ нерозподіленого доходу станом на 31.12.2018 року. Також після розгляду загальними зборами було взято до відома затверджений спостережною радою бюджет ОКС НАКСУ на 2019 фінансовий рік.

У зв’язку із закінченням цього року строку повноважень пяти (із дев’яти) членів Спостережної ради ОКС НАКСУ, після обговорення шляхом відкритого голосування до складу СР було обрано: Олену Грузіну (КС „Партнер”, м. Славутич Київської обл.), Анатолія Занюка (КС „Ощадність”, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.), Юрія Ковальова, Віктора Подольського (КС „Самопоміч”, м. Бучач Тернопільської обл.) і Юрія Тягура (КС „Святий Мартин”, м. Мукачево Закарпатської обл.). До складу Ревізійної комісії ОКС НАКСУ, де строк повноважень закінчився у пяти (із семи) членів, учасники зборів після обговорення поданих кандидатур обрали: Ірину Костючено (КС „Народна Воля”, м. Чернігів), Олександра Кравченка (КС „Кредит-Експерт”, м. Бориспіль Київської обл.), Ганну Семенчук (КС „Кредит-Чорнобиль”, м. Умань Черкаської обл.), Світлану Дружкіну (КС „Скарбниця”, м. Городенка Івано-Франківської обл.), Віталія Чмутенка (КС „Народний кредит”, м. Тростянець Сумської обл.).

З метою приведення змісту Статуту ОКС НАКСУ до вимог чинного законодавства України присутніми було затверджено внесення до нього відповідних змін, а також підтримано пропозицію визначити Аудиторську компанію ТОВ «Кроу Хорват ЕйСі Україна» для підтвердження достовірності і повноти річної звітності ОКС НАКСУ за 2019 фінансовий рік.

 

 


 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>