<<< повернутися | обговорити на форумі >>

18/12/2019

 

 

16 грудня 2019 року у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України відбулась робоча зустріч з представниками Нацкомфінпослуг, ринку небанківських фінансових послуг щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині фінансових послуг. Зустріч була ініційована Нацкомфінпослуг, якою було узагальнено пропозиції фінансових установ до Проекту Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві” від 30.08.2019 р. № 1210.

Засідання проходило під головуванням Ольги Бєлькової, Голови підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг та за участю представників Нацкомфінпослуг, професійних асоціацій фінансових установ, Державної податкової служби України, Національного банку України, представників Секретаріату Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України, помічників народних депутатів. Кредитні спілки представляли віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко та президент ВАКС Ольга Мороз.

З боку кредитних спілок було надано пропозиції, спрямовані на врегулювання питання щодо неприбуткового статусу КС. Зокрема, детально обговорювалися пропозиції щодо включення кредитних спілок до переліку неприбуткових організацій та формування резервного капіталу КС шляхом зменшення фінансового результату спілок, які мають статус платника податку на прибуток, на суму відрахувань таких КС до резервного капіталу до моменту досягнення ним розміру 15% від балансової вартості активів.

Сподіваємося, що зазначені пропозиції будуть взяті до уваги Верховною Радою і справедливість щодо оподаткування кредитних спілок буде відновлено.

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>