<<< повернутися | обговорити на форумі >>

02/04/2020

 

2 квітня 2020 року

 

Шановні колеги!

 

Кабінет Міністрів України розширив перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Відтепер, дозволено функціонування всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і КРЕДИТНИХ СПІЛОК.

 

Про це йдеться на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-rozshiriv-perelik-dozvolenih-vidiv-gospodarskoyi-diyalnosti-pid-chas-karantinu

 

Також, для Вашої зручності наводимо витяг із зазначеного повідомлення тут:

 

„Рішенням Уряду внесено зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Крім того, Уряд надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог.

 

Так, під час карантину дозволено:

 

продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки;

продаж добового молодняка свійської птиці;

функціонування всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

Також Уряд надав низку рекомендацій для бізнесу, які сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах та забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів, зокрема:

 

працювати аптекам цілодобово;

допускати відвідувачів до торгових залів, у розрахунку не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів площі, з дотриманням 1,5 метрової відстані між особами тощо.”

 

 

 

 
 

<<< повернутися | обговорити на форумі >>