<<< повернутися | обговорити на форумі >>

11/06/2020

 

11 червня 2020 року на виконання рішення Ради НАКСУ було проведено круглий стіл з обговорення актуальних питань діяльності кредитних спілок у режимі відеоконференції. У засідання брали участь лідери 36 кредитних спілок — членів НАКСУ та представники Виконавчої дирекції НАКСУ. Модерувала засідання віцепрезидент НАКСУ Людмила Кравченко.

Під час круглого столу Людмила Кравченко проінформувала його учасників про нинішню ситуацію, пов’язану із законодавством про кредитні спілки та фінансові послуги, а також набуття чинності Розпорядженням №177 „Про затвердження Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об'єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”.

У ході онлайн-засідання Президент НАКСУ Петро Козинець та Людмила Кравченко відповіли на численні запитання учасників круглого столу, які стосувалися деталей передачі повноважень з регулювання діяльності кредитних спілок від Нацкомфінпослуг до Національного банку України, подання звітності, застосування РРО, організації річних загальних зборів, специфіки формування РЗПВ та ін.

Учасники засідання також обговорили організаційні та технічні питання, що стосуються проведення чергової Звітно-виборної Конференції НАКСУ в режимі онлайн, яка відбудеться 23 червня 2020 р.

На завершення керівники кредитних спілок системи НАКСУ одностайно висловилися про необхідність запровадження практики таких засідань на регулярній основі.


<<< повернутися | обговорити на форумі >>