<<< повернутися | обговорити на форумі >>

21/05/2021

 

 

 

21 травня 2021 року відбулася „Година запитань до НАКСУ” у режимі відеоконференції. У ній узяли участь голови правлінь 46 кредитних спілок системи НАКСУ.

 

У ході засідання Віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко надала його учасникам докладну інформацію щодо усіх змін у внутрішніх положеннях на виконання вимог нормативних актів чинного та колишнього державних регуляторів, зокрема, Розпорядження Нацкомфінпослуг № 41 та Постанови НБУ №27. Вони стосуються порядку, форми та строків подання даних документів до НБУ.

 

Також було детально роз’яснено важливі моменти подання аудиторських висновків до НБУ через відсутність на сьогодні чітких роз’яснень з боку Нацбанку.

 

У зв’язку зі зміною держрегулятора змін зазнав і порядок підготовки документів на ліцензування. Людмила Кравченко надала учасникам відеоконференції ряд відповідних рекомендацій щодо цього важливого питання в умовах неналагодженого режиму інформування з боку НБУ.

 

Також віце-президент Асоціації докладно зупинилася на змінах в анкетних даних кредитних спілок, внесених до Державного реєстру фінансових установ.

 

Зазначимо, що у ході заходу його учасники активно поділилися практичним досвідом подання документів до НБУ, давали корисні поради та обговорили усі нюанси процесу електронної комунікації з держрегулятором.

 

Наприкінці відеозасідання віце-президент НАКСУ відповіла на численні запитання кредитних спілок, що виникають у процесі їх поточної роботи.

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>