<<< повернутися | обговорити на форумі >>

21/07/2021

 

 

 

З 14 по 21 липня 2021 року у режимі онлайн відбувся черговий Світовий Форум кредитних спілок, організований Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU). У ньому брали участь 1100 делегатів з понад 30 країн світу. Національну асоціацію кредитних спілок України на найбільшому світовому зібранні представляла віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко.

У рамках глобального заходу пройшов ряд секційних засідань, обговорень програмних доповідей, найактуальніших проблем та викликів, з якими стикнулися кредитні спілки всього світу у зв’язку з пандемією, Форум жіночого лідерства, День семінару та ін.

Найважливішою подією Світового Форуму стало засідання Генеральної асамблеї WOCCU, на якому було представлено Елісу Маккартер Лаборд, нового президента та генерального директора WOCCU, обрану Радою директорів WOCCU. Пані Лаборд є першою жінкою на цій посаді, ставши наступником Брайана Бранча, який оголосив про свою відставку на початку цього року. 

Також учасники асамблеї привітали двох нових членів Ради директорів Джозефа Ремі (Карибська конфедерація кредитних спілок) і Лінду Бауер (Канадська асоціація кредитних спілок), яких було обрано на зміну Еллісон Чайтор-Ловес та Аарону Мойсею, чи каденція скінчилась. Генеральна асамблея WOCCU продовжила повноваження Рафала Матусяка, Президента Польської Каси Крайової, на посаді Голови Ради директорів WOCCU.

Пані Лаборд має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері міжнародної фінансової інклюзії та мікрофінансування. Протягом останніх 16 років вона також виконувала обов'язки віце-президента з фінансів розвитку Глобальних спільнот. Пані Лаборд жила і працювала у п’яти країнах (Франція, Бенін, Вірменія, Туреччина та Зімбабве) та побувала з візитами у понад 70 країнах світу. Вона є автором двох книг, а також академічних журналів та есе, що охоплюють низку тем, пов'язаних з фінансовою інклюзією та економічним розвитком. Вона також працює ад'юнктом-професором у Школі перспективних міжнародних досліджень Джона Хопкінса, займаючи цю посаду протягом 10 років. Проживає неподалік від Вашингтона, округ Колумбія, разом із чоловіком, трьома маленькими дітьми.

 

 

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>