<<< повернутися

 

З глибоким сумом повідомляємо про трагічну звістку. 11 березня 2007 року на 55 році життя передчасно перестало битися серце Голови спостережної ради кредитної спілки «Освіта» (м. Київ) Станіслава Сергійовича Ковальчука.
Станіслав Сергійович народився в квітні 1952 року. Все його свідоме життя пов’язане з Київським Університетом ім. Т.Г. Шевченко. Після закінчення економічного факультету навчався в аспірантурі, захистив кандидатську дисертацію, працював викладачем. А на початку 2007 року Станіслав Сергійович успішно захистив докторську дисертацію.

Поряд з викладацькою та науковою діяльністю Станіслав Сергійович не уявляв себе без активної участі в громадському житті університету, де довгі роки він був заступником голови профспілкового комітету.

В кінці 1995 року за ініціативою та при безпосередній участі Станіслава Ковальчука на базі студентів та викладачів університету була створена кредитна спілка «Освіта», яка стала однією з перших спілок серед студентської молоді.

Багато з лідерів кредитних спілок добре пам’ятають Станіслава Сергійовича як активного будівельника кредитної кооперації не тільки в університеті, а і в Україні. Кредитна спілка «Освіта» входить до НАКСУ з дня свого заснування. Станіслав Ковальчук не один рік був членом Правління НАКСУ, а потім членом Наглядового комітету. Всі ми пам’ятаємо його щирі та небайдужі виступи на конференціях, круглих столах, на яких він твердо відстоював свою позицію та своє бачення подальшого розвитку кредитно-кооперативного руху в Україні. Станіслав Сергійович завжди проявляв ініціативу, не уникав гострих дискусій, ніколи не боявся критики.

В той же час, в буденному житті Станіслав Ковальчук був балагуром та веселою людиною. Не раз його колеги отримували пропозиції з приводу проведення різнопланових масових заходів та відпочинку. Цій безкомпромісній Людині вдавалося знаходити час на все – викладацьку, наукову, профспілкову діяльність, участь в управлінні кредитною спілкою.

В останні два роки Станіслава Сергійовича було все менше помітно на публічних заходах. Всі зусилля були направленні на написання дисертації. Тому ще більш прикро та гірко усвідомлювати, що життя цієї Людини обірвалося практично на злеті.
Спостережна Рада, Наглядовий комітет та Виконавча дирекція НАКСУ, лідери кредитних спілок висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким, друзям, колегам по роботі з приводу втрати Станіслава Сергійовича Ковальчука. Пам'ять про цю Людину залишиться в наших серцях.

 

 


<<< повернутися