<<< повернутися | обговорити на форумі >>

7 травня 2003 року

Відбулось перше засідання Ради НАКСУ.
З 22 членів Ради на засіданні були присутніми 20 осіб, які згідно норми представництва мали 44 голоси з 49 можливих. У відповідності до затвердженого Радою порядку денного після доповіді про результати виборів до Ради НАКСУ на розгляд Ради було винесено питання про вибори Голови Ради, заступників Голови Ради та Секретаря та обрання Президії Ради НАКСУ.

За рекомендацією Правління НАКСУ Рада постановила провести вибори в три етапи за наступною процедурою:
1) спочатку обрати шляхом таємного рейтингового голосування Президію Ради у складі 7 осіб із загального списку членів Ради. При цьому, список із 7 Членів Ради, які набрали найбільшу кількість голосів, остаточно затвердити шляхом відкритого голосування;
2) шляхом таємного голосування обрати Голову Ради з числа обраних Членів Президії Ради. У разі, якщо жоден з Членів Президії Ради в ході таємного голосування не набере більшість голосів членів Ради, кандидатуру члена Президії Ради, який набрав найбільшу кількість голосів ставити на затвердження відкритим голосуванням;
3) вибори заступників та секретаря провести шляхом таємного рейтингового голосування із шести кандидатур, які залишилися в списку.
Також, за ініціативою Президента НАКСУ до порядку денного було внесено питання щодо створення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду Президента НАКСУ. Докладніше інформацію по цьому питанню буде надано пізніше в "Кур'єрі НАКСУ".

За результатами першого етапу голосування було обрано Президію Ради НАКСУ у складі: Андрій Азаров (КС "Перше кредитне товариство" м. Одеса), Олександр Башкатов (КС "Азовська кредитна компанія" м. Маріуполь, Донецької обл.), Ірина Галушко (КС "Україна" м. Харків), Владислав Гончаренко ( КС "Каса взаємодопомоги" м. Полтава), Оксана Довгун (КС "Косівська" м. Косів, Івано-Франківської обл.), Іван Дуда (КС "Фермери Київщини" м. Київ), Володимир Сидоровський (КС "Анісія" м. Львів).
За результатами другого етапу голосування Головою Ради НАКСУ 31 голосом було обрано Олександра Башкатова (КС "Азовська кредитна компанія" (м. Маріуполь, Донецької обл.).
В ході третього етапу голосування Першим заступником Голови Ради НАКСУ було обрано Володимира Сидоровського (КС "Анісія" м. Львів), Другим заступником Голови Ради НАКСУ - Владислава Гончаренко ( КС "Каса взаємодопомоги" м. Полтава).
Шляхом відкритого голосування одноголосно було обрано Оксану Довгун (КС "Косівська" м. Косів Івано-Франківської обл.) на посаду Секретаря Ради НАКСУ. Далі члени Ради НАКСУ працювали за встановленим порядком денним.

(докладніше інформацію буде надано додатково)


<<< повернутися | обговорити на форумі >>