<<< повернутися

 

Співпраця НАКСУ з «Українською правничою колегією»

 

Ще в 2006 році Національна асоціація кредитних спілок уклала угоду про співпрацю зі спеціалізованим об`єднанням адвокатів з іноземних справ «Українська правнича колегія». Однією зі складових співпраці, згідно угоди, є надання «УПК» послуг кредитним спілкам – членам НАКСУ, спрямованих на ліквідацію дебіторської заборгованості по невиплачених кредитах кредитних спілок.

З метою відпрацювання механізмів співпраці в пілотному режимі в грудні 2006 року договір з УПК уклала одна з кредитних спілок м. Києва. Перший результат з`явився вже через місяць роботи. А саме – 40 тисяч гривень з давно простроченої заборгованості вже потрапило на рахунок кредитної спілки. Наразі «УКП» продовжує роботу з цією КС. Отримані результати дають всі підстави сподіватись на успішне продовження співпраці та поширення експерименту на інші спілки.

В НАКСУ готові розглянути пропозиції від інших кредитних спілок. Запрошуємо членів асоціації, бажаючих прийняти участь в співпраці з «УПК», приєднатись до вищезгаданого проекту.

Тел. Для довідок: 8 (044) 501-18-74, 501-18-75.

 

 

 


<<< повернутися