<<< повернутися | обговорити на форумі >>

19/12/2019

 

 

17 грудня 2019 року відбулося чергове відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у якому брали участь віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко та президент ВАКС Ольга Мороз. На засіданні, у числі інших питань, обговорювалися зміни до розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг» від 25 грудня 2003 року №177. Зокрема, розглядалися пропозиції, подані обома асоціаціями до зазначеного нормативно-правового акту.

У ході обговорення додаткову увагу було приділено питанню складу звітності, яка подається безпосередньо до Комплексної інформаційної системи (КІС) Нацкомфінпослуг, та поданню фінансової звітності до центру збору фінансової звітності під оперативним управлінням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

З боку представників Нацкомфінпослуг було зазначено, що кредитні спілки мають подавати до КІС лише звітні дані у складі, який міститься у проекті Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Зважаючи на це, було погоджено необхідність внесення до проекту розпорядження відповідних уточнень щодо подання фінансової звітності кредитними спілками, а також щодо вимог про відповідність значень показників у звітних даних та фінансовій звітності.

Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері і усі її учасники засвідчили спільне намагання зробити остаточний документ однозначним та зрозумілим.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>