<<< повернутися

    Хроніка подій

 13 листопада
Цими днями виповнюється 15-а річниця Ліги кредитних спілок Росії. Щиро вітаємо з ювілеєм!
привітання від НАКСУ (формат DOC 111КБ) >>>
Про ювілей Ліги кредитних спілок Росії на сайті Ліги:
http://www.orema.ru/898/
21 жовтня
Національна асоціація кредитних спілок України з великим сумом та скорботою сповіщає, що раптово та передчасно пішов із життя Голова Правління КС «Гетьман» (м. Прилуки, Чернігівська обл.) Анатолій Швед.
Кредитна спілка “Гетьман”, якою від дня заснування керував Анатолій Швед, по праву вважається однією із кращих кредитівок в Україні. Високий професіоналізм, відповідальність, людяність та відданість справі пана Анатолія добре відомі не тільки в м. Прилуки, а й по всій Україні. Наші серця сьогодні стискаються від болю непоправної втрати.

Анатолій Вікторович залишив після себе гарний слід на землі, ми всі будемо пам’ятати його, як чуйну, доброзичливу, щиросердну людину та вірного і відданого товариша.
У зв’язку з тяжкою втратою Рада та Виконавча дирекція Національної асоціації кредитних спілок України висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким, родичам та колегам Анатолія Шведа. У наших серцях назавжди залишиться щирий погляд та доброзичлива посмішка Анатолія Вікторовича Шведа.
 15 жовтня
Як вже відомо із засобів масової інформації, 15 жовтня, у Міжнародний день кредитних спілок, в інформаційному агентстві “ЛігаБізнесІнформ” відбулося засідання круглого столу на тему: “Незважаючи на кризу – вони працюють!” організатором якого виступила Національна асоціація кредитних спілок України та Всеукраїнська асоціація кредитних спілок. Участь у засіданні брали: Голова Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Віктор Іванович Суслов, а також Президент Національної асоціації кредитних спілок України Петро Козинець, радник правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Андрій Оленчик, лідери провідних кредитних спілок України. докладніше >>>
 15 жовтня
Весь кредитно-кооперативний світ відзначає Міжнародний день кредитних спілок. В нашій державі святкування цього дня останні роки також стало доброю традицією. Цьогоріч Міжнародний день кредитних спілок припадає не на кращі часи, світова фінансово-економічна криза далася взнаки і кредитно-кооперативному русі України. Утім, це не зламало наші кредитні спілки, а лише дало зайвий стимул консолідуватися та згуртовуватися у такий складний період.

Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає усіх представників кредитно-кооперативного руху України з Міжнародним днем кредитних спілок! Шановні колеги, бажаємо Вам витримки, довіри людей, стабільності, взаєморозуміння та сил вийти переможцями із складної економічної ситуації!

Шануймося, єднаймося, бо ми того варті!

Рада, Наглядовий Комітет та Виконавча дирекція НАКСУ
Привітання від НАКСУ та інформація про свято >>>
більше привітань>>>

 22 вересня
Відбулась Перша всеукраїнська конференція «Фахові об’єднання України: суспільне регулювання та самоврядування заради конкурентноздатності України». Участь у конференції прийняли представники понад 25 фахових саморегулівних і самоврядних організацій нашої держави.
Участь в даному форумі прийняв Президент НАКСУ, член Оргкомітету Фахової асамблеї України Петро Козинець, який виступив з доповіддю щодо проблем із самим поняттям саморегулівності в Україні. докладніше >>>
 9 вересня
За ініціативи Всеукраїнської асоціації військовослужбовців та працівників силових відомств була організована та проведена акція пікетування Кабінету міністрів України та Національного банку України з метою привернути увагу Уряду та Нацбанку до фінансових проблем кредитних спілок України та необхідності надати державну підтримку кредитній кооперації. Співорганізатором акції виступила ВГО “Український фінансово-кредитний альянс”. Рада НАКСУ напередодні в цілому підтримала дану акцію і звернулася до КС, при бажанні, приєднатися до пікетування, підтримуючи вимоги, що сформульовані у відповідному зверненні від НАКСУ. докладніше >>>
переглянути фоторепортаж з акції (посилання відкривається у новому вікні) >>>
20-21 серпня
У м. Львів проходили річні загальні збори Світового Конгресу Українців (СКУ). Українську Світову Кооперативну Раду (УСКР), як складову СКУ на зборах представляли Голова УСКР Ігор Ляшок та Секретар Екзекутивного Комітету УСКР, Президент НАКСУ Петро Козинець.
Порядок денний зборів передбачав звіт УСКР, з яким виступив Ігор Ляшок. Одним із найголовніших аспектів цієї події була участь у заходах Прем’єр-Міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко та ряду керівників центральних органів виконавчої влади.
В ході проведення заходів з’їзду відбулась зустріч Ю.В. Тимошенко з Президентом НАКСУ П. Козинцем та Головою УСКР Ігорем Ляшком. докладніше >>>
 14 серпня
Відбулось засідання новообраного складу Ради НАКСУ, якому передували обласні конференції кредитних спілок – членів НАКСУ. Лідери кредитних спілок – членів НАКСУ в своїх областях обирали представників до Ради НАКСУ терміном на 2 роки. Головою Ради НАКСУ обрано Анатолія Занюка (КС "Ощадність", м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл.). Заступниками Голови Ради НАКСУ обрано Євгена Дзюбу (КС "Українська народна каса "Сватова-Лучка", м. Сватове, Луганської обл.), Юрія Ковальова (КС "Кредитсталь", м. Маріуполь, Донецької обл.) та Ігоря Кріля (КС "Відродження", м. Трускавець, Львівської обл.). До Асоціації прийняли КС «Землевласник», м. Старобільськ, Луганської обл. та КС «ФІН-КРЕДИТ», м. Біла-Церква, Київської обл. докладніше >>>
 16 липня
Щиро вітаємо з Днем бухгалтера!
Бухгалтери, Ви - бджілки наші
Хай непомітна Ваша праця
Що робить Лена (Оля, Саша)?
Все папірці складає в таці!
Шаную працю ту завзяту
Дарую оберемки квітів!
Ви – серце спілки, й Ваше свято
Святкують в середині літа. привітання >>>
 6 липня
Сьогодні свій ювілей відзначає Голова правління Кредитної спілки “Наша справа” (м. Куп’янськ) Тетяна Іванівна Головаш. Всі ми знаємо пані Тетяну, як досвідченого професіонала у сфері кредитно-кооперативної діяльності, людину, яка ніколи не стоїть осторонь чужих проблем, та просто чарівну жінку.
Шановна Тетяно Іванівно, Національна асоціація кредитних спілок України палко вітає Вас з цієї урочистої нагоди! Бажаємо Вам щирих посмішок, вірних друзів та відданих колег. Нехай усі Ваші починання закінчуються грандіозним успіхом, задуми та мрії здійснюються із блискавичною швидкістю, а життя буде оповите теплом та вдячністю оточуючих! Нехай під Вашим мудрим керівництвом Кредитна спілка “Наша справа” процвітає і багатіє на радість Вам і добро всього її членства! Зі святом!
 2-5 липня
З другого по п’яте липня в м. Севастополь проходив семінар «Актуальні питання бухгалтерського обліку в кредитних спілках», участь у якому взяли понад 40 слухачів з кредитних спілок з усієї України від Закарпаття до Луганщини, від Чернігова до Севастополя. Ми не будемо розповідати про семінар, надаємо слово учасникам. докладніше >>>
 30 червня
Шановні колеги! Як вам вже відомо з інформації розміщеної на сайті Об’єднання ПЗВ 26 травня поточного року Вищий адміністративний суд України прийняв ухвалу про відмову у задоволенні касаційної скарги ДПА, щодо рішень судів нижчих інстанцій, винесених на користь кредитної спілки-члена НАКСУ “Грицева калитка” (смт. Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл.), з приводу питання оподаткування доходів на паї. докладніше >>>
 25 червня
Національна асоціація кредитних спілок України повідомляє про створення Громадської ради учасників ринків фінансових послуг при Держфінпослуг. докладніше >>>
 19 червня
На ціональна асоціація кредитних спілок України рада повідомити приємну новину. 18 червня 2009 року Канадській Кооперативній Асоціації виповнилося 100 років! З нагоди святкування цієї знаменної дати пані Ольга Заверуха-Свинтух отримала від Канадської кооперативної асоціації нагороду “Світовий кооператор”.
Шановна пані Ольго, всі ми цінуємо та пам’ятаємо ваш вагомий внесок у розвиток кредитно-кооперативного руху України, безмежну допомогу, розуміння та підтримку. Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає Вас із отриманням таких вагомих нагород! Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, нескінченного натхнення, добра, злагоди та стабільності! Нехай усі задуми, плани та мрії завжди легко втілюються у життя!
 9 червня
15 років разом!
Національна асоціація кредитних спілок України відзначає 15-річний ювілей діяльності на кредитно-кооперативному ринку України. З цієї нагоди Виконавча дирекція НАКСУ щиро вітає кредитні спілки - членів НАКСУ, всіх, хто мав відношення до створення та становлення нашої організації зі святом!
Шановні колеги, дорогі друзі, невтомні співробітники, дозвольте побажати усім Вам натхнення, добробуту, фінансової стабільності та витривалості у цей нелегкий для усіх нас час. Висловлюємо щиру вдячність усім, хто всі ці роки були поруч із нами і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та взаєморозуміння!
Ми твердо віримо, що, незважаючи на усі негаразди та проблемні моменти, ми з гідністю переможемо усі випробування і святкуватимемо ще не один десяток ювілеїв!
Шануймося, гуртуймося, бо ми того варті!
привітаннія >>>
 21 травня
В Києві відбулася XVI Звітно-виборна конференція Національної асоціації кредитних спілок України.
Участь у Конференції взяли делегати 119 кредитних спілок та гості. Серед них: Директор департаменту по нагляду за кредитними установами Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг Олександр Чурсін; Президент Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» Андрій Оленчик; Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації кредитних спілок військовослужбовців Ростислав Гайдаєнко; Радник правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторія Волковська. докладніше >>>
 20 квітня
Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає кредитну спілку “Партнер-Плюс” (м. Полонне) з нагоди п’ятирічного ювілею.
Шановні колеги, дорогі друзі щиро бажаємо вашій організації процвітання, добра, злагоди, фінансової стабільності, добробуту та невичерпної витривалості у сучасному вирі труднощів. Нехай наша дружня міцна співпраця і надалі приносить усім користь, задоволення та вагомі плоди. Успіхів вам!
 10 квітня
Сьогодні свій 50-річний ювілей відзначає голова правління Охтирської кредитної спілки “Довіра” Людмила Васюхно!
Сьогодні свій ювілей відзначає голова правління Охтирської кредитної спілки “Довіра” Людмила Васюхно! Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає іменинницю зі знаменною датою.
Шановна Людмило Володимирівна, бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та радості! Залишайтеся такою ж доброю, веселою і чуйною людиною з благородним серцем і чистою душею!
Нехай орієнтиром у стосунках із людьми залишаються чесність, порядність і справедливість. >>>
 9 квітня
Відбулося чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України. У засіданні Ради НАКСУ взяв участь Директор Департаменту нагляду за кредитними установами Олександр Чурсін, який поінформував присутніх щодо результатів зустрічі Віктора Івановича Суслова та Володимира Стельмаха, з питань рефінансування для кредитних спілок.
Мова також йшла про ініціативу ДФП внесення змін до Цивільного кодексу, проект якого схвалено та знаходиться на етапі оприлюднення для подання до Верховної Ради України. Пан Чурсін, у ході обговорення актуальних питань, пов’язаних із ситуацією на ринку, відповідав на численні запитання щодо ситуації на ринку, позиції ДФП щодо тих, чи інших питань, нормотворчої діяльності регулятора. докладніше >>>
 31 березня
ДФП
В Держфінпослуг відбулася робоча зустріч у трьохсторонньому форматі “ДФП-НАКСУ-ВАКС”.
В ході зустрічі було обговорено ряд найбільш актуальних для ринку проблем та питання співпраці між Департаментом та ринком. Зокрема, пройшло обговорення оприлюднених змін до деяких нормативних документів, в тому числі змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг. Представниками НАКСУ було представлено аналіз можливих негативних наслідків встановлення мінімального розміру регулятивного капіталу на рівні 200 000 грн., крім того було поставлено питання щодо необхідності встановлення трьохмісячного терміну на приведення кредитними спілками договорів на залучення внесків (вкладів) на депозитні рахунки у відповідність до вимог, що встановлюються цими змінами. докладніше >>>
 17-19 березня
У триденному семінарі-тренінгу “Кредитна діяльність крок за кроком”, що проводився Національною асоціацією кредитних спілок України у Києві 17-19 березня, взяли участь представники понад 20 кредитних спілок із різних регіонів України.
Протягом 3-х днів учасники семінару аналізували процес кредитування від вивчення потенційного позичальника, до моніторингу виданих кредитів і роботи із простроченою заборгованістю. Обговорили питання щодо нового підходу до кредитування у сучасних кризових умовах, страхування кредитів, реалізації заставного майна тощо. докладніше >>>
фоторепортаж (посилання відкривається у новому вікні) >>>
 16 березня
Відбулась робоча зустріч Голови Державної комісії з регулювання риків фінансових послуг України В.І.Суслова та Президента Національної асоціації кредитних спілок України П.М.Козинця за ініціативою Голови ДФП.
В ході зустрічі обговорювалася ситуація на ринку кредитних спілок, що склалася за останні місяці та шляхи її покращення. Особлива увага в розмові приділялася об’єктивним та суб’єктивним причинам, що привели окрему частину спілок до фінансових проблем різного роду складності. Йшлося також про заходи та конкретні кроки по поліпшенню діалогу та поглибленню співпраці між ДФП та НАКСУ в усіх напрямках діяльності.
На зустрічі обговорювалося цілий ряд інших питань взаємодії держави та ринку, що покликані максимально стабілізувати діяльність КС, виправити допущені помилки та послабити напругу на кредитно-кооперативному ринку.
Досягнуто домовленості, що подібні зустрічі мають носити системний характер.
14 березня
Національна асоціація кредитних спілок України з превеликим жалем та скорботою сповіщає, що несподівано пішов із життя Голова Правління КС «Гармонія», член Ради НАКСУ, Голова Правління Кіровоградської обласної асоціації кредитних спілок Володимир Денисенко.
Володимир Федосійович запам’ятається нам чуйною, доброзичливою людиною та вірним товаришем.
В зв’язку з тяжкою втратою Рада та Виконавча дирекція Національної асоціації кредитних спілок України висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким, родичам та колегам Володимира Денисенка. У серцях всіх, чиї життєві шляхи перетнулися, назавжди залишиться в пам’яті щирий погляд та усміхнена постать Володимира Федосійовича Денисенка.
 8 березня
Любі наші! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!
Щиро поздоровляємо вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем!

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей. Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.
У це прекрасне свято від усієї душі бажаємо вам любові, добра, успіхів. Нехай там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти. Будьте улюблені і щасливі!
 5 березня
Уряд призначив Віктора Суслова головою Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, звільнивши з цієї посади Валерія Альошина. Відповідне розпорядження Кабінет міністрів ухвалив на своєму засіданні 5 березня, повідомляє прес-служба уряду. Іншим своїм рішенням уряд призначив Валерія Альошина заступником міністра фінансів. Нагадаємо, також, що пан Суслов вже очолював Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг з моменту її створення у грудні 2002 року до квітня 2006 року. Біографія В.І.Суслова >>>
 1 березня
У самому розквіті сил та краси передчасно пішла із життя Лідія Михалевич, голова правління київської кредитної спілки “Гарант”. Всі ми знали Лідію Павлівну як високо досвідченого фахівця, професіонала з великої букви, гарного керівника та просто чарівну жінку. Своїм вмінням та професіоналізмом ця людина зробила неоціненний внесок в розвиток кредитно-кооперативного руху України, невтомно ділилася своїм досвідом із оточуючими та у будь-яку скрутну хвилину допомагала ближньому.
Національна асоціація кредитних спілок України висловлює глибокі співчуття та скорботу близьким, родичам та колегам Лідії Михалевич, зокрема усьому колективу КС “Гарант”, з приводу непоправної втрати. Вічна пам’ять про цю прекрасну людину назавжди залишиться у наших серцях.
 15 лютого
Національна асоціація кредитних спілок України, із глибоким сумом та скорботою, сповіщає, що на 63-му році життя, після тяжкої хвороби, передчасно пішов із життя один із перших активістів та учасників відродження кредитно-кооперативного руху в Україні, юридичний радник українсько-американської КС “Самопоміч” м. Чикаго (США) Левко Казанівський.
Рада та Виконавча дирекція НАКСУ висловлює щирі співчуття дружині Ірині, неповнолітнім синам Данилу та Матвію, у зв’язку із непоправною втратою чоловіка та батька.

Пам’ять про Левка Казанівського назавжди залишиться у серцях тих, хто його добре знав та переймав його досвід, у серцях тисяч українських кооператорів.
Нехай земля буде пухом цій чудовій людині.
30 січня
У приміщенні Київської міської федерації профспілок, відбулася науково-практична конференція з питань оптимізації діяльності кредитних спілок в умовах фінансової кризи.
Конференція організована Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок та Національною асоціацією кредитних спілок України за підтримки Бюро GTZ у Києві “Німецьке Технічне Співробітництво” та участі Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
Більш детальна інформація буде надана пізніше.
фоторепортаж (посилання відкривається у новому вікні) >>>
 26-27 січня
В Національній асоціації кредитних спілок України перебував член Ради директорів Всесвітньої Ради кредитних спілок, віце-президент ліги кредитних спілок Ірландії Марк Бейлі. Напередодні Марк Бейлі ознайомився з діяльністю ВАКС.
Мета приїзду п.Бейлі в Україну - вивчити ситуацію в Україні у зв’язку із заявою ВАКС про бажання бути членом ВРКС. 27 січня відбулось спільне засідання керівництва НАКСУ та ВАКС за участю Марка Бейлі. В ході засідання відзначалось, що в березні дане питання планується розглянути на засідання Ради директорів ВРКС. докладніше >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2020 по 31.12.2020) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2019 по 31.12.2019) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2018 по 31.12.2018) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2017 по 31.12.2017) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2016 по 31.12.2016) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2015 по 31.12.2015) >>>
Архів НОВИН (з 01.01.2014 по 31.12.2014) >>>
Архів НОВИН (з 11.09.2012 по 27.12.2013) >>>
Архів НОВИН (з 08.08.2011 по 05.09.2012) >>>
Архів НОВИН (з 14.01.2011 по 02.08.2011) >>>
Архів НОВИН (з 25.11.2009 по 29.12.2010) >>>
Архів НОВИН (з 27.01.2009 по 13.11.2009) >>>
Архів НОВИН (з 30.01.2008 по 25.12.2008) >>>
Архів НОВИН (з 16.01.2007 по 24.01.2008) >>>
Архів НОВИН (з 4.10.2005 по 9.10.2006) >>>
Архів НОВИН (з 1.06.2005 по 23.09.2005) >>>
Архів НОВИН (з 19.11.2004 по 25.05.2005) >>>
Архів НОВИН (з 28.11.2003 по 4.11.2004) >>>
Архів НОВИН (з 9.10.2003 по 21.11.2003) >>>
Архів НОВИН (з 5.08.2003 по 2.10.2003) >>>
Архів НОВИН (з 23.05.2003 по 11.08.2003) >>>
Архів НОВИН (з 17.04.2003 по 23.05.2003) >>>
Архів НОВИН (з 25.02.2003 по 28.03.2003) >>>
Архів НОВИН (з 14.01.2003 по 11.02.2003) >>>
Архів НОВИН (з 17.10.2002 по 27.12.2002) >>>
Архів НОВИН (з 17.07.2002 по 21.10.2002) >>>
Архів НОВИН (з 23.02.2002 по 21.06.2002) >>>
Архів НОВИН (з 20.12.2001 по 21.02.2002) >>>
Архів НОВИН (з 3.08.2001 по 23.11.2001) >>>
Архів НОВИН (з 29.05.2001 по 16.07.2001) >>>
Архів НОВИН (з 27.03.2001 по 25.05.2001) >>>
Архів НОВИН (з 3.01.2001 по 4.04.2001) >>>
Архів НОВИН (з 1.10.2000 по 20.12.2000) >>>
Архів НОВИН (з 7.07.2000 по 23.09.2000) >>>
Архів НОВИН (з 19.04.2000 по 7.07.2000) >>>
Архів НОВИН (з 23.03.2000 по 19.04.2000) >>>
Архів НОВИН (з 20.01.2000 по 3.03.2000) >>>

<<< повернутися